Plan Ochronny AXA, czyli inaczej AXA życie to indywidualne ubezpieczenie na życie. Polisa to gwarantuje ochronę ubezpieczonemu, a także obejmuje ochrona jego bliskich. Ubezpieczenie uwzględnia ochronę życia, zdrowia i przyszłości. Klient może się także zdecydować na polisę wraz z funduszami kapitałowymi.

ubezpieczenie

Na co warto zwrócić uwagę?

Plan Ochronny AXA bazuje na ubezpieczeniu na życie, czyli polisie podstawowej. W razie śmierci ubezpieczonego, na jej podstawie wypłacane jest świadczenie. Ponadto Plan Ochronny przewiduje rozmaite opcje dodatkowe. Oznacza to, że ochrona może objąć także między innymi nieszczęśliwe wypadki, opiekę szpitalną, środki na rehabilitację, ubezpieczenie posagowe czy poważne zachorowania. Zaletą oferty jest to, że płacimy jedną składkę, a mamy zagwarantowane, dopasowane do naszych indywidualnych preferencji, potrzeb i wymagań, ubezpieczenie na wypadek wybranych zdarzeń i przykrych sytuacji. Co ciekawe, ubezpieczeniem można objąć życie i zdrowie dziecka. A ponadto, Plan Ochronny AXA można zmieniać i modyfikować, jeśli na przykład doszło do zmiany możliwości finansowych czy sytuacji życiowej.. Przykładowo, jeśli zdecydujemy się na ochronę zdrowia dziecka, możemy liczyć na finansowanie w zakresie leczenia i zabiegów w prywatnej klinice, sprzętu rehabilitacyjnego, a w przypadku zdiagnozowania u dziecka nowotworu, zakład ubezpieczeń wypłaci świadczenie w fazie rozpoznania, operacji, chemioterapii, radioterapii, sfinansuje diagnozę o światowej klasy eksperta, a także zapewni comiesięczne świadczenie (nawet przez rok).

Jak wygląda składka?

W obliczaniu składki znaczenie ma wiek, stan zdrowia, ryzyko, jakie niesie za sobą wykonywany zawód, wysokość sumy ubezpieczenia, zakres ubezpieczenia oraz taryfa składek w AXA.

Warto wspomnieć o wyłączeniach, jeżeli chodzi o Plan Ochronny AXA. Nie można liczyć na świadczenie w razie śmierci w wyniku samobójstwa (jeśli dojdzie do niego w ciągu dwóch lat od momentu, w którym umowa zaczęła obowiązywać), samookaleczenia oraz szeroko pojętych działań wojennych, zbrojnych, zamieszek itd..

Zobacz produkt AXA http://www.rankingubezpieczeniowy.pl/ranking-ubezpieczen-na-zycie/axa-plan-elastyczny